HAKKIMIZDA

Fark Yaratan Kaliteli Endüstriyel Çözümler

Amacımız işletmeniz için kalıcı bir çözüm bulmak.

1983’ten beri siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunuyoruz!

Müşterilerimize, üretimlerini en iyi kalite ve maliyet ile sunmaları ve üretim verimliliklerini yükseltmeleri için yardımcı olmakta ve bir çok endüstri sektöründe dünya kalitesinde hizmetler sunmaktayız..

Müşterilerimizin verimliliklerini ve rekabet güçlerini arttırabilmek için üretim sistemlerini daha hızlı, esnek ve verimli şekilde kontrol edebilecekleri entegre çözümler üretiyoruz.


Biz Susalım Rakamlar Konuşsun!

20’yi aşkın OxyFuel yanma otomasyonu

130’u aşkın tav fırını otomasyonu

250’yi aşkın yurtiçi ve yurtdışı proje

Önce Kalite! Büyük, küçük tüm projelerimizde en ince ayrıntılara bakıldığından emin oluyoruz. Odak noktamız %100 müşteri ihtiyaçları ve memnuniyetidir.

İnovatif Çözümler

OKSAN, OxyFuel (Oksijenli yanma) sistemlerinde Türkiye’nin öncü firması konumundadır. Başarıyla tamamladığımız projelerimiz sayesinde bir yandan müşterilerimizin verimliliğini arttırıyor diğer yandan daha az yakıt ve daha az baca gazı emisyonları sonucu gelecek kuşaklara daha temiz bir çevre bırakmak için çalışıyoruz.

Eşsiz Kalite

OKSAN olarak endüstriye yön veren projelerde, Dünya lideri markaların ürünlerini kullanıyoruz. Kendi markamızla ürettiğimiz, başta OxyFuel Brülörleri olmak üzere, tüm ürünlerimizde kaliteye öncelik veriyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınız için mükemmel çözümler sunuyoruz. bu konuda bize güvenebilirsiniz.